Assassin’s Creed Valhalla na konsolę PS 4, czyli PlayStation 4, doczekało się bardzo ciekawej promocji w sieci sklepów Empik. Teraz produkcję można kupić bowiem za niecałe 130 złotych, a konkretniej za 129,99 złotych. Trzeba jednak spełnić jeden warunek, jeżeli chcemy zamówić produkcję przez Internet. I będzie to też od nas wymagało wyjścia z domu i udania się do stacjonarnego sklepu. Jak kupić grę w nowej cenie?

Assassin’s Creed Valhalla na PS 4 – promocja

Assassin’s Creed Valhalla na PS 4
Fot. Empik

Promocja na Assassin’s Creed Valhalla w wersji na konsole PlayStation 4 dotyczy gry, którą można kupić fizycznie w salonie, a przynajmniej w niektórych z placówek tak jest. Jednak produkcję można także zarezerwować przez Internet, żeby mieć pewność, że w takiej cenie będzie na nas czekała w sklepie. Cena na stronie Empiku wynosi obecnie 189,99 złotych, co już jest przeceną z 249,99 złotych, ale jeżeli wybierzemy opcję „Zarezerwuj w salonie”, cena zmienia się na 129,99 złotych. Oczywiście grę trzeba odebrać później w salonie. Niestety, ale nie we wszystkich salonach można dokonać rezerwacji, ale na stronie pokazane są miejsca, gdzie produkt dalej jest dostępny. W tej cenie trudno obecnie dostać nawet wersję używaną więc to zdecydowanie okazja. Oferta jest ograniczona czasowo, ale na stronie Empiku nie ma informacji, do kiedy taka cena będzie obowiązywała. Prawdopodobnie do końca lutego, wiec warto się pośpieszyć.

Zobacz też: Pobrane dla Ciebie, czyli nowa funkcja na Netflix.

Warto dodać, że wersja na konsolę PlayStation 4, posiada aktualizację, która pozwala odpalić grę na PlayStation 5. W Empiku można też teraz kupić taniej wersję pudełkową na PlayStation 5 i bardziej opłaca się ją kupić przez stronę, gdzie kosztuje 178 złotych (w salonie 189,99 złotych). W ofercie są także wersje Gold oraz Ultimate. Posiadacze Xbox-a także mogą liczyć na ciekawe promocje na grę w wersji cyfrowej.

Źródło: Empik

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.