ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Słuchawki FreeBuds 3 i głośnik Bluetooth parę „stówek” taniej – kolejny OkazjoWtorek od Huawei

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 dziś można kupić będzie o 200 złotych taniej. Dziś wtorek, więc Huawei startuje z promocjami, które potrwają cały dzień. Oprócz słuchawek bezprzewodowych FreeBuds 3 kolorze białym, taniej będzie można upolować także router oraz mini głośnik.

Słuchawki Huawei FreeBuds 3 sporo taniej

Huawei promocja

W ramach OkazjoWtorków Huawei przecenił w tym tygodniu trzy produkty. Dziś do sprzedaży trafią słuchawki Huawei FreeBuds 3 (białe), mini głośnik Huawei Mini Speaker (zielony oraz czarny),  a także router Huawei WS318n. Produkty będą pojawiały się na stronie Huawei w różnej kolejności w odstępie czterech godzin. Pierwsza promocja zacznie się równo o godzinie 09.00, a kolejne pojawią się o 13.00 oraz 17.00. Dostęp do wszystkich przecen znajdziecie POD TYM ADRESEM, ale mamy też dla Was linki prowadzące bezpośrednio do przecenionych produktów.

Zobacz też: Oto Huawei Mate X2 – co ma do zaoferowania i ile kosztuje?

Liczba produktów w promocyjnych cenach jest ograniczona. Routerów będzie do 75 sztuk, słuchawek do 50 sztuk, a głośnika do 30 sztuk w kolorze czarnym oraz 70 w zielonym. Dziś opłacalny wydaje się być zakup słuchawek FreeBuds 3, które będą tańsze o 200 złotych. Jednak mini głośnik także wydaje się ciekawą ofertą. Tak opisuje go producent.

Lekka, kompaktowa konstrukcja ze zintegrowaną plecioną „smyczą” ułatwia przenoszenie. Głośnik mierzy 50 x 56 mm i waży zaledwie 101 gramów. Moc 3 W w połączeniu z bierną membraną ukrytą na spodzie zapewniają donośne, soczyste brzmienie. Klasa szczelności IPX4 zapewnia ochronę przez deszczem i zachlapaniem. Dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki w łazience czy też pod gołym niebem, podczas górskich wędrówek przy zmiennej pogodzie.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy