ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Promocja słuchawki Huawei OkazjoWtorek

Promocja na słuchawki Huawei i router – kolejny OkazjoWtorek startuje

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Nowa promocja na słuchawki od Huawei i router producenta dziś wystartuje, czyli mówimy o kolejnym OkazjoWtorku. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, teraz także przecenione będą trzy produkty. Po raz kolejny będzie można zostać właścicielem routera Huawei WS318s, a do tego dojdą dwa rodzaje słuchawek. I podobnie jak tydzień temu, promocja ma być rozłożona w czasie.

Promocja na słuchawki Huawei oraz router

Promocja słuchawki Huawei OkazjoWtorek

Huawei przyzwyczaił nas do swoich OkazjoWtorków, które ostatnio zmieniły swoją formułę. Wcześniej równo o godzinie 09.00 do sprzedaży trafiał jeden produkt w promocyjnej cenie. Dziś także tak będzie, ale oprócz tego pojawią się w ciągu dnia dwa kolejne – o godzinie 13.00 oraz 17.00. Kolejność urządzeń, które pojawią się w promocji, jest tajemnicą, więc trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość, jeżeli np. polujemy na konkretne słuchawki Huawei. Producent tym razem postawił właśnie na słuchawki, bo w ciągu dnia będzie można kupić aż dwa ich rodzaje. Tak prezentują się ceny produktów, które trafiły na dzisiejsze przeceny.

Zobacz też: Jak wygląda teraz handel w sieci?

Zważywszy na to, że produkty będą pojawiać się w różnych godzinach, można też monitorować główną stronę promocji, którą znajdziecie TUTAJ. Tam po godzinie 09.00 powinny pojawić się już konkretne oferty. Najciekawiej z dzisiejszych promocji zapowiada się ta, która dotyczy słuchawek FreeLace CM 70-C, które będzie można kupić dwieście złotych taniej. Naładowane do pełna pozwalają na aż 18 godzin pracy, więc mogą idealne nadawać się na dłuższe wypady. Warto tutaj dodać, że liczba produktów w promocyjnych cenach, będzie ograniczona – Router WS318n (100 sztuk), słuchawki Huawei FreeLace CM70-C  (50 sztuk w każdym kolorze) i słuchawki Huawei Sport Bluetooth AM61 (40 sztuk w każdym kolorze).

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy