soundbar samsung za 1 zł

Soundbar Samsung Q800T za 1 zł przy zakupie telewizora – ciekawa promocja

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Samsung ogłosił ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać soundbar za 1 zł. Warunek jest bardzo prosty – trzeba kupić telewizor koreańskiego producenta, który do tanich sprzętów zdecydowanie nie należy. Mimo to, osoby, które i tak planowały kupić tego typu urządzenie, mogą sporo zaoszczędzić.

Soundbar firmy Samsung za 1 zł – szczegóły promocji

Osoby, które kupią telewizor QLED 8K Q800T z 2020 roku o przekątnej ekranu 65 cali, mogą dokupić soundbar Samsung Q800T za symboliczną złotówkę. Za wspomniany telewizor trzeba zapłacić blisko 10 tysięcy złotych. Ile można jednak zaoszczędzić? Biorąc pod uwagę regularną cenę soundbara Q800T, ok. 2500 zł.

Telewizor QLED 8K Q800T umożliwia inteligentne skalowanie do rozdzielczości 8K. Jakość oglądanych materiałów ma być automatycznie poprawiana do jak najbliższej 8K. Cel to zapewnienie możliwie dużej ilości szczegółów.

Promocja obowiązuje do 14 lutego w wybranych punktach sprzedaży. Żeby skorzystać ze specjalnej oferty, należy kupić telewizor w jednym z następujących sklepów:  Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet. Promocja obowiązuje również w salonach Samsung Brand Store.

Czytaj także: [Promocje dnia] Realme 7 Pro, iPhone 12 mini, iPhone 11 i więcej kapitalnych ofert!

Telewizor oraz soundbar mogą stanowić wartościowe połączenie. Oba urządzenia, dzięki zastosowaniu technologii Q-Symphony, stanowią prawdziwe zgrany duet z doskonałym obrazem i dźwiękiem – zapewnia Samsung.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy