Samodzielne gogle VR Valve

Gogle VR od HTC nawet o 1000 zł taniej – powód to zimowa wyprzedaż

1 minuta czytania
Komentarze

Firma HTC poinformowała, że jej gogle VR będą dostępne znacznie taniej, niż dotychczas. Chodzi o modele biorące udział w zimowej wyprzedaży. Można zaoszczędzić nawet 1000 zł.

Które gogle VR od HTC kupimy taniej?

Najwięcej zaoszczędzimy, kupując gogle HTC VIVE Cosmos. Cena tego modelu została obniżona aż o 1000 zł. Przeceniony został także model HTC VIVE Cosmos Elite – w tym przypadku obniżka wynosi kilkaset złotych. Zarówno jedne, jak i drugie gogle można kupić w specjalnych cenach w najpopularniejszych polskich marketach z elektroniką. Poniżej przykładowe oferty.

Oba przecenione modele mają takie samo pole widzenia (110) oraz częstotliwość odświeżania ekranu (90 Hz). Identyczna jest także rozdzielczość wyświetlacza (2880 × 1700). Gogle z dopiskiem Elite oprócz złącz USB-C i DisplayPort posiadają również Micro USB. Charakteryzują się także nieco bogatszym zestawem, a kontroler wchodzący w jego skład ma wbudowane akumulatory. Nie potrzebujemy więc baterii, które są konieczne w podstawowej wersji gogli.

Czytaj także: Z Netflixa właśnie usunięto ponad 60 filmów i seriali. Zobacz, co zniknęło, by uniknąć zaskoczenia

Osoby zainteresowane promocyjną ofertą nie powinny zbyt długo zwlekać z zakupem. Niższe ceny obowiązują tylko do 7 lutego.

źródło: informacja prasowa

Motyw