Walentynki już za niecałe dwa tygodnie – marka Oppo zaprezentowała swoje promocje z okazji nadchodzącego święta. Niezależnie od tego, czy uważamy, że elektronika ma cokolwiek wspólnego z datą 14 lutego, warto zapoznać się z listą urządzeń w obniżonych cenach. W tym przypadku ważna jest nie tyle okazja, co fakt, że dany sprzęt można kupić taniej.

Promocje na walentynki od Oppo

Walentynkowe promocje od Oppo potrwają do 14 lutego. Firma zaprezentowała kilka pierwszych okazji, ale poinformowała też, że to dopiero pierwsze z obniżek przygotowanych na najbliższy czas. Promocyjne oferty są dostępne w sklepach internetowych wszystkich partnerskich sieciach retail, a także w stacjonarnych sklepach Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markt.

Pierwsza promocja dotyczy smartfona Oppo Reno4 Lite. Jego cena została obniżona z 1599 na 1399 zł. Oprócz tego kupując ten model możemy otrzymać słuchawki TWS OPPO W11 o wartości 199 zł i głośnik bezprzewodowy za symboliczną złotówkę.

Oppo obniżyło również ceny kilku zegarków typu smartwatch. Oppo Watch 46 mm (WiFi) można mieć o 300 zł taniej, wariant 41 mm o 200 zł taniej. Nowy Oppo Watch w wersji LTE także został przeceniony o 200 zł.

Czytaj także: Router, ładowarka samochodowa i Huawei SuperCharge USB-C – nowa promocja na OkazjoWtorek

Jeśli planowaliśmy zakup zegarka lub smartfona Oppo, warto zainteresować się tymi promocjami. Smartwatch to także ciekawy pomysł na walentynkowy prezent.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.