ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei WS318N

Router, ładowarka samochodowa i Huawei SuperCharge USB-C – nowa promocja na OkazjoWtorek

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Tym razem OkazjoWtorek od Huawei przynosi nie jeden, a aż trzy produkty. Router, ładowarka samochodowa oraz ładowarka Huawei SuperCharge USB-C będą dostępne na stronie producenta w wyjątkowych cenach. Jednak Huawei nie ułatwia zakupów, bo promocja została podzielona na trzy różne godziny, a nie wiadomo, który produkt pojawi się w niej jako pierwszy.

OkazjoWtorek – promocja na router i ładowarki

Huawei WS318N

W prawie każdy wtorek Huawei ma na stronie swojego sklepu specjalną promocję. O godzinie 09.00 wybrany produkt pojawia się w promocyjnej cenie, a liczba sztuk jest mocno ograniczona. Tym razem jednak producent poszedł inną drogą i zamiast jednego urządzenia, pojawią się trzy. I choć promocja startuje o godzinie 09.00, to nie podano, który produkt w pierwszej kolejności będzie przeceniony. Kolejny ma pojawić się cztery godziny później, czyli o 13.00, a ostatni o 17.00. Każdy z nich będzie dostępny w liczbie 40 sztuk, więc warto się pośpieszyć i liczyć na to, że o określonej godzinie uda nam się trafić na to, czego szukaliśmy. Produkty będą dostępne POD TYM ADRESEM i tym razem będą to:

  • Router Huawei WS318n w cenie 39 złotych
  • Ładowarka samochodowa Huawei SuperCharge w cenie 29 złotych
  • Ładowarka Huawei SuperCharge USB-C w cenie 19 złotych

Zobacz też: Walentynki w AppGallery, czyli nowa promocja w sklepie z aplikacjami od Huawei.

Oferta ma obowiązywać do wyczerpania zapasów, ale zazwyczaj oznaczało to kilka minut. Teraz zapewne będzie podobnie. Huawei zdecydował się na zmianę taktyki i to może być ciekawe rozwiązanie. W ten sposób użytkownicy pojawią się na jego stronie częściej, choć zapewne nie każdy będzie zadowolony z tego stanu rzeczy. W końcu lepiej wiedzieć, o której dokładnie pojawi się wyczekiwany przez nas produkt, a nie na niego polować. My możemy jedynie życzyć powodzenia.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy