Walentynki w AppGallery to nowa promocja, która trwa od dziś (01.02) do 14 lutego 2021 roku. Przez najbliższe dwa tygodnie osoby, które korzystają z AppGallery, mogą liczyć na całkiem sporo miłych niespodzianek od producenta, a i sama nagroda główna jest całkiem apetyczna. Można bowiem zostać posiadaczem nowego głośnika Huawei Sound X, ale to nie wszystko, co Huawei przygotował z okazji zbliżających się Walentynek.

Walentynki w AppGallery – nowa promocja

Walentynki w AppGallery

To już kolejna promocja w AppGallery, która opiera się na tym samym schemacie. Producent zachęca do ściągania nowych aplikacji z wykorzystaniem swojego sklepu. Codziennie trzeba będzie ściągnąć 3 aplikacje, które wymienia producent na stronie AppGallery. Za taką aktywność zdobywa się teraz wirtualne naklejki w kształcie serca lub też nagrody.

Zobacz też: Teraz już sprawdzisz IMEI telefonu z Orange przed zakupem.

Jeżeli uda się zebrać odpowiednią liczbę serduszek, można zostać posiadaczem nowego głośnika Huawei Sound X. Do tego potrzeba 7 serduszek. Za 6 dostaniemy kartę podarunkową do Allegro o wartości 50 złotych.  W promocji będzie można wygrać 4 głośniki i 500 kart podarunkowych, ale jeden uczestnik może się ubiegać tylko o jedną nagrodę. Jeżeli nie znajdziemy serduszka, to możemy trafić na następujące bonusy.

  • 6 miesięcy darmowej subskrypcji Tinder Plus;
  • rabat w wysokości 40 zł na zakupy w aplikacji 4F (zamówienie o wartości przekraczającej 200 zł);
  • zniżka w wysokości 20% w aplikacji KFC na zamówienie za minimum 50 zł;
  • zniżka w wysokości 8% na wycieczkę fakultatywną w ITAKA;
  • 40 zł zniżki na zakupy o minimalnej wartości 200 zł w Modivo;
  • zniżka w wysokości 40 zł na zakupy w eobuwie (minimalna wartość zamówienia 200 zł);
  • kupony zniżkowe Huawei o wartości 4 zł do wykorzystania na zakupy w dowolnej grze lub aplikacji zintegrowanej z systemem płatności Huawei i pobranej z AppGallery. Minimalna wartość transakcji musi wynosić 20 zł.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.