ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei WS318N

Router Huawei za pół ceny, czyli kolejny OkazjoWtorek – lepiej się pośpieszyć

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Router Huawei WS318N za pół ceny, to nowa oferta z okazji cotygodniowej promocji na stronie producenta. Ostatnio Huawei musiał zrobić krótką przerwę, ponieważ zajmował się przebudową swojego sklepu internetowego. Ten pojawił się ponownie w sieci w zeszłym tygodniu, a w związku z tym producent obniżył ceny kilku produktów ze swojego portfolio. Teraz przyszła pora na powrót także do OkazjoWtorków.

Router Huawei za pół ceny – promocja na Huawei WS318N

Huawei WS318N promocja

Jeżeli wcześniej nie korzystaliście z promocji OkazjoWtorki, to przypominamy zasady. O godzinie 09.00 w sklepie producenta pojawi się konkretny produkt w niższej cenie. Tym razem będzie to router Huawei WS318N, który normalnie kosztuje 79 złotych. Dziś będzie go można kupić w cenie 39 złotych, ale liczba sztuk jest ograniczona. Urządzeń ma być zaledwie 100, więc warto się śpieszyć, jeżeli zależy wam na zakupie. Sklep Huawei przeszedł przebudowę, więc trzeba liczyć na to, że nie będzie problemów z korzystaniem – nawet przy dużym obciążeniu.

Zobacz też: Nowe seriale na CDA Premium – co zobaczymy jeszcze w styczniu?

Router WS318n zapewnia przepustowość do 300 Mb/s oraz mocny sygnał Wi-Fi. Dzięki innowacyjnemu algorytmowi LDPC i dwóm zewnętrznym antenom nawet ściany nie staną na przeszkodzie szybkiej, niezawodnej łączności. Specjalna funkcja Link + pozwala wygodne połączenie z drugim routerem i synchronizację ustawień, aby dodatkowo rozszerzyć siłę sygnału i zasięg. Minimalistyczny design, białe matowe wykończenie i kompaktowe anteny. Ten router to nie tylko funkcjonalne urządzenie, ale także atrakcyjna część wystroju wnętrza. Przyjazny interfejs sieciowy i aplikacja HiLink na smartfony sprawiają, że proces konfiguracji jest niezwykle prosty. Ponadto możesz wygodnie monitorować status sieci, zarządzać połączeniami, zmieniaj nazwę i hasło Wi-Fi, a także kontrolować dostępu do Internetu dla dzieci.

Huawei

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy