Asystent głosowy Spotify

3 miesiące Spotify Premium za darmo – jak skorzystać z okazji?

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Promocje

Można teraz skorzystać z okazji i mieć 3 miesiące Spotify Premium za darmo. Nie jest jednak tak różowo, jak można byłoby sobie tego życzyć. Jak to w przypadku każdego rodzaju promocji bywa, ta także ma pewne warunki, które trzeba spełnić. Jednak tutaj chodzi tylko o jeden, ale ważny warunek.

3 miesiące Spotify Premium za darmo – kolejna promocja

Spotify Premium za darmo

Bez zbędnego przedłużania. Żeby skorzystać z promocji i mieć 3 miesiące Spotify Premium za darmo, trzeba być po prostu nowym użytkownikiem platformy. A dokładniej takim, który nigdy wcześniej nie korzystał z abonamentu Spotify Premium. Sama oferta dotyczy tylko planu Premium Individual, czyli przeznaczonego dla jednej osoby. Nie zmienia to jednak tego, że to całkiem spora oszczędność. Normalnie za taką usługę trzeba bowiem zapłacić 19,99 złotych. Taka kwota jest pobierana z naszego konta automatycznie do momentu, aż sami zrezygnujemy z subskrypcji. Przez trzy miesiące możemy więc oszczędzić 60 złotych.

Tak samo będzie w tym przypadku, jeżeli nie anulujemy subskrypcji przed upływem okresu 3 miesięcy. Warto więc o tym pamiętać, jeżeli komuś nie będzie zależało na dalszym korzystaniu ze Spotify Premium. Jeżeli ktoś nie korzystał jeszcze z oferty Premium, będzie musiał podać dane do płatności, co jest oczywiście zabezpieczeniem dla samego Spotify. Oczywiście, jeżeli ktoś już korzystał z usługi Premium, także będzie mógł skorzystać z oferty, ale będzie to już musiał zrobić na nowym koncie. Oszczędność wymaga poświęceń.

Zobacz też: Ciekawa promocja na Cyberpunk 2077 w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Oferta na 3 miesiące Spotify Premium za darmo obowiązuje do 5 kwietnia tego roku. Mamy więc jeszcze kilka miesięcy na to, by się na nią zdecydować. Jeżeli się na to zdecydujemy, wystarczy wejść tutaj i podążać za instrukcjami. To już kolejna tego typu oferta od Spotify w ciągu ostatnich miesięcy. Platforma próbuje przyciągać do siebie nowych klientów, a takie promocje faktycznie mogą w tym pomagać.

Aktualizacja

Jak zostało słusznie zauważone, do aktywacji usługi potrzeba spełnić jeszcze jeden warunek. Konieczny jest zakup w sieci MediaExpert, gdzie na paragonie zostanie nam podany kod promocyjny uprawniający do skorzystania z darmowego okresu.

Źródło: Spotify

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy