Nowa promocja, czyli teraz można dostać Cyberpunk 2077 na PlayStation i Xbox o ponad 30 procent taniej. I mówimy tutaj o normalnych wersjach pudełkowych, a nie z cyfrowej dystrybucji. Zważywszy na to, że tytuł CD Projekt RED miał bardzo nieudany start na konsolach starszej generacji, można się zastanawiać, czy faktycznie jest to produkcja, którą warto teraz kupować.

Cyberpunk 2077 na PlayStation i Xbox – promocja

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Sama premiera Cyberpunk 2077, która miała miejsce 10 grudnia zeszłego roku, na długo pozostanie w pamięci fanów. Szczególnie tych, którzy produkcję odpalali na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Tam bowiem tytuł działał najgorzej i również najgorzej wyglądał. CD Projekt RED produkcję zaczęło naprawiać i po pierwszych patchach jest lepiej, choć do ideału jeszcze trochę brakuje. Warto wziąć jednak pod uwagę to, że producent ma przygotowany plan naprawczy gry i tam już niedługo może faktycznie działać tak, jak powinna.

Teraz można dostać Cyberpunk 2077 na PlayStation i Xbox w wersji pudełkowej sporo taniej. Za tytuł przyjdzie nam bowiem zapłacić 185 złotych (przecena z 269 złotych). Duża, bo ponad 30-procentowa obniżka może kusić. Czy warto kupić teraz grę, skoro dalej nie działa idealnie? To zależy od tego, kiedy planuje się w nią zagrać. Obecnie bez większego trudu w podobnej cenie znajdziemy używanego Cyberpunka 2077, ale skoro można mieć wersje nieużywaną, to zdecydowanie lepszy pomysł.

Zobacz też: Star Wars Battlefront 2 za darmo na Epic Games Store.

Sam ogrywałem na początku Cyberpunka 2077 na konsoli PlayStation 4 i to tej bazowej z dyskiem HDD. Przyznaje szczerze, nie była to duża przyjemność, ale działo się tak jeszcze przed wypuszczeniem łatek 1.05 oraz 1.06. W wersji na PlayStation 5 jest naprawdę dobrze. Kupując wersję na PlayStation 4, spokojnie da się ją uruchomić na konsoli nowej generacji. Tak samo działa to w przypadku konsoli Xbox One oraz Xbox Series X|S. Czy warto? Moim zdaniem tak, choć tytuł może nie działać jeszcze tak, jak powinien. Oferta obowiązuje do 24.01.

Źródło: Łowcy Gier

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.