Wystartował nowy sklep Huawei, czyli skończył się etap przebudowy. Przez ostatnie dni osoby, które chciały skorzystać z możliwości zakupów online, musiały obejść się smakiem. Teraz to już na szczęście się skończyło i każdy, kto ma ochotę na nowy sprzęt od producenta, może już go zamawiać. W związku z debiutem sklepu w nowej formie firma przygotowała kilka całkiem interesujących promocji.

Nowy sklep Huawei – promocje

Sklep Huawei Promocje

Wraz z otwarciem nowego sklepu internetowego Huawei, pojawiło się także trochę zmian. Największą i zapewne najbardziej oczekiwaną przez klientów jest możliwość zamawiania urządzeń do paczkomatów InPost. To zdecydowanie jedna z wygodniejszych form zakupów, a szczególnie wtedy, kiedy nie mamy możliwości czekać w domu na kuriera. Dodatkowo nowy sklep Huawei jest przejrzystszy i ma działać szybciej, niż poprzednia jego wersja. Firma postanowiła także przecenić kilka ze swoich produktów, które występują teraz w ciekawych zestawach. Ich listę znajdziecie poniżej.

Zobacz też: Oto nowy zwiastun The Medium.

Promocja na produkty Huawei trwa od dziś (15.01) do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów. Jeżeli wiec ktoś upatrzy coś dla siebie, to lepiej nie zwlekać z zakupami, bo urządzeń może po prostu zabraknąć.

Źródło: Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.