Z okazji Nowego Roku wiele firm organizuje ciekawe promocje, dzięki którym oszczędzić można sporo pieniędzy. Nie inaczej jest wśród operatorów sieci komórkowych – co pewien czas dowiadujemy się o nowych ofertach, które zapewniają nam bezpłatne gigabajty. Tym razem padło na Orange, które zaoferowało nam aż 10 GB internetu na miesiąc. Jak jednak skorzystać z oferty?

Darmowe 10 GB na miesiąc od Orange. Jak aktywować pakiet?

https://android.com.pl/news/216486-orange-podnosi-ceny-abonamentow/

Odebranie promocyjnych 10 GB na miesiąc w Orange jest banalnie proste. Zacznijmy jednak od tego, kto może skorzystać z promocji. Są to wszyscy klienci indywidualni i biznesowi Orange, klienci korzystający z ofert na kartę oraz Orange Flex. Aby aktywować pakiet, należy:

  • wysłać SMS o treści PAKIET10GB pod numer 80820 (wszyscy klienci oprócz Orange Flex),
  • wpisać kod PAKIET10GB w aplikacji w zakładce Kody Promocyjne (klienci Orange Flex).

Zobacz też: Zakupy, muzyka, nawigacja i gry w AppGallery – bądź zawsze na bieżąco!

Z promocji skorzystać można aż do końca stycznia. Pakiet aktywowany zostanie na 30 dni od daty wysłania SMS-a lub wpisania kodu promocyjnego. Warto wiedzieć, że wkrótce pojawi się również podobna promocja dla klientów Nju Mobile. Więcej informacji na temat oferty możecie znaleźć na stronie Biura Prasowego Orange.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.