ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro kilka „stówek” taniej – nowa promocja na OkazjoWtorki

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Huawei FreeBuds Pro doczekały się swojej własnej promocji z okazji cotygodniowego wydarzenia Huawei. Mowa tutaj o promocji OkazjoWtorki, która przynosi dla fanów marki wyjątkowe okazje. Podobnie jak w poprzednich tygodniach tutaj także liczba urządzeń w promocyjnej cenie jest mocno ograniczona.

Huawei FreeBuds Pro na OkazjoWtorki – promocja

Huawei FreeBuds Pro promocja

W swojej cotygodniowej akcji Huawei umieszczał już słuchawki, ale model FreeBuds Pro trafił tutaj po raz pierwszy. Dziś o godzinie 09.00 będzie można upolować je w cenie 599 złotych. Normalnie sprzęt wyceniony jest na 849 złotych, choć Huawei już kilkukrotnie go przeceniał wcześniej. Nie zmienia to jednak tego, że w tej cenie otrzymujemy naprawdę ciekawe słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów z otoczenia. Jednak promocje rządzą się swoimi prawami i nie inaczej jest tym razem. Producent przygotował tylko 50 sztuk, więc trzeba się śpieszyć, jeżeli chcemy załapać się na nową cenę.

Czym charakteryzują się słuchawki Huawei FreeBuds Pro? Przede wszystkim tym, że wyposażono je w system ANC, czyli aktywnej redukcji szumów z otoczenia (do 40 dB). By to osiągnąć, Huawei wykorzystał dynamiczne przetworniki, które generują sygnał niwelujący niepożądany hałas z otoczenia. Do tego słuchawki mają kilka trybów, które pozwalają użytkownikowi na dostosowanie redukcji szumów do tego, czego akurat potrzebuje. Urządzenie łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth 5.2, a sprzęt ma na pokładzie podwójne anteny, by nie gubić sygnału zbyt łatwo.

Zobacz też: Gry od Ubisoftu, a w tym nowe Assassin’s Creed, kupicie teraz sporo taniej.

Słuchawki wyposażono także w system dotykowego sterowania, który ma ułatwiać ich obsługę. FreeBuds Pro mają pozwolić na odtwarzanie muzyki do 7 godzin, jeżeli nie będziemy korzystać z aktywnej redukcji szumów. Z etui ładującym ten czas wydłuża się do 30 godzin. Więcej o słuchawkach przeczytacie w naszej recenzji sprzętu.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy