Trwa promocja na Assassin’s Creed Valhalla, a to oznacza, że nową produkcje Ubisoft można teraz kupić sporo taniej. Nie tylko tą, która opowiada o Wikingach, bo taniej kupimy także inne premierowe tytuły. Wśród nich nie zabrakło nowych Watch Dogs, które dopiero niedawno pojawiły się na rynku. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Promocja na Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla

Jeszcze przez kilka dni można zamawiać produkcje Ubisoft na konsole nowej i starszej generacji w wyjątkowo przyjemnych cenach. Szczególnie zadowoleni powinni być posiadacze konsoli PlayStation 5. Tam gry miały kosztować ponad 300 złotych jeżeli mówimy o nowościach, a tymczasem nowe Assassin’s Creed można mieć już za 179 złotych. W dokładnie tej samej cenie produkcja jest dostępna na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, więc to naprawdę ciekawa promocja. Taniej uda się także dostać nowe Watch Dogs czy Immortal Fenyx Rising. Poniżej znajdziecie linki do MediaMarkt, ale promocja obowiązuje także i w innych sklepach na terenie Polski.

Zobacz też: Złote PlayStation 5 w cenie willi z basenem i samochodu.

Warto pochodzić jeszcze po stronie sklepu, bo można tam trafić na ciekawe promocje na inne tytułu, które nie są od Ubisoftu. Znajdziemy tam m.in. The Last of Us 2 w standardowej wersji za 129 złotych. Można także uzupełnić kolekcję o The Last of Us Remastered w cenie 39,99 złotych. Obie gry oczywiście na PlayStation 4 lub 5.

Źródło: Ubisoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.