Głośnik Huawei za 9 złotych to kolejna promocja na OkazjoWtorki. Co tydzień producent w swoim sklepie oferuje jeden z produktów, który można kupić w bardzo promocyjnej cenie. Nie inaczej jest dziś, ponieważ mini głośnik można mieć o 100 złotych taniej. Trzeba jednak się pośpieszyć, ponieważ w tej cenie jest jedynie 20 urządzeń.

Głośnik Huawei za 9 złotych – model BT CM510

Głośnik Huawei przecena

OkazjoWtorki od Huawei przyciągają zazwyczaj ogromną liczbę klientów. Do tego stopnia, że część z nich ma problemy z zalogowaniem się na stronie producenta. Trochę to nie dziwi, bo przecież przy okazji dużych przecen to już standard. Teraz może być jeszcze trudniej zdobyć głośnik Huawei za 9 złotych. Dlaczego? Urządzeń w promocyjnej cenie będzie bowiem jedynie dwadzieścia. Sama sprzedaż ma wystartować równo o 09.00 i potrwa do momentu, aż wszystkie urządzenia znajdą nabywców lub do godziny 21.00. Podejrzewamy, że już kilka minut po godzinie dziewiątej będzie „po sprawie”. W promocji można będzie kupić model Huawei BT CM510 w kolorze czarnym, który normalnie w sklepie producenta kosztuje 109 złotych.

Lekka, kompaktowa konstrukcja ze zintegrowaną plecioną „smyczą” ułatwia przenoszenie. Głośnik mierzy 50 x 56 mm i waży zaledwie 101 gramów. Moc 3 W w połączeniu z bierną membraną ukrytą na spodzie zapewniają donośne, soczyste brzmienie. Łatwe parowanie 2 głośników umożliwia uzyskanie przestrzennego dźwięku stereo. Wystarczy 1 przycisk i 1 dioda. I jedno spojrzenie na głośnik, aby sprawdzić aktualny status. Klasa szczelności IPX4 zapewnia ochronę przez deszczem i zachlapaniem. Dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki w łazience czy też pod gołym niebem, podczas górskich wędrówek przy zmiennej pogodzie.

Zobacz też: Czy Allegro wystartuje ze swoimi automatami pocztowymi?

W chwili pisania tego tekstu, na stronie producenta głośnika nie było w ogóle. Podejrzewamy, że pojawi się on równo o 09.00, więc trzeba będzie stronę odświeżać, jeżeli zamierzamy skorzystać z okazji. Powodzenia!

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.