Promocja HTC Vive

Promocja od HTC – gogle do VR kupimy taniej, a niektóre z Half-life: Alyx

2 minuty czytania
Komentarze

Promocja od HTC na wybrane modele ich gogli do wirtualnej rzeczywistości, kończy się 20 grudnia. Zostało więc kilka dni na to, by zdecydować się na zakup. I choć mówimy tutaj o obniżce cen, to dalej z kieszeni ucieknie nam całkiem sporo. Gogle do wirtualnej rzeczywistości dość dobrze „trzymają cenę”, więc nawet te „kilka stówek” może być całkiem przyjemną rzeczą. Które modele trafiły na przeceny?

Promocja od HTC Vive – gogle do wirtualnej rzeczywistości

Promocja HTC Vive

Wirtualna rzeczywistość nie przyjęła się tak dobrze, jak zakładało się przed kilkoma laty. Jednak to dalej bardzo prężnie rozwijająca się gałąź technologii, a HTC należy do tych firm, które doskonale sobie w niej radzą. Nie dziwi więc to, że w związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami Bożego Narodzenia, firma zdecydowała się na obniżenie cen niektórych swoich produktów. Obniżki są naprawdę spore, bo można zaoszczędzić do 700 złotych, choć jak już wspomnieliśmy, dalej to dość duży wydatek. Poniżej znajdziecie listę przecenionych produktów.

Zobacz też: Death Stranding z Cyberpunk 2077 – nowa współpraca.

Warto też dodać, że w niektórych wersjach, za darmo dostanie się dostęp do Half-life: Alyx. To jedna z najlepszych gier VR, która ukazała się w ciągu ostatniego roku. Do tego to też powrót do legendarnego już uniwersum i choć fani dalej czekają na Half-life 3, to raczej nie ma to większych szans. A przynajmniej nic na ten temat nie wiadomo.

Źródło: HTC informacja prasowa

Motyw