ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei X Gentle Monster Eyewear II

Inteligentne okulary Huawei za połowę ceny – nowy OkazjoWtorek

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Inteligentne okulary Huawei to nowość na naszym rynku, ponieważ Huawei X Gentle Monster Eyewear II są dostępne ledwie od kilku tygodni. Teraz na OkazjoWtorek, czyli cotygodniową promocję na stronie producenta, przygotowano bardzo dużą przecenę tego gadżetu. Można go kupić o połowę taniej, ale jak zwykle w takich przypadkach, liczba urządzeń jest mocno ograniczona.

Inteligentne okulary Huawei – przecena

Inteligentne okulary Huawei

OkazjoWtorki od Huawei cieszą się ogromną popularnością i nie ma w tym nic dziwnego. Producent decyduje się na naprawdę bardzo duże przeceny. Jednocześnie liczba produktów jest mocno ograniczona, więc nie każdemu udaje się kupić konkretne urządzenie. Teraz może być podobnie, więc warto uzbroić się w cierpliwość lub liczyć przynajmniej na szczęście. Tym razem Huawei zdecydował się na przecenienie inteligentnych okularów, które normalnie wyceniono na 1399 złotych. We wtorek 15 grudnia o godzinie 09.00 okulary Huawei X Gentle Monster Eyewear II, będzie można kupić w cenie 699 złotych.

Zobacz też: Oppo Watch LTE z eSIM trafił do Polski i od razu go przeceniono.

Ile sztuk trafi tym razem do sprzedaży? Huawei zdecydował się na przecenienie 50 urządzeń, ale zważywszy na ich specyfikę, może nie będzie aż takiego „szału”. Trzeba się jednak przygotować na to, że kupienie ich może nie być takie łatwe. W końcu idą święta, a to oznacza poszukiwanie prezentów. Takie inteligentne okulary Huawei mogą być więc całkiem ciekawym prezentem. Szerzej pisał o nich dla was Łukasz w swojej recenzji, więc serdecznie zachęcam do jej przeczytania.

HUAWEI X Gentle Monster II to owoc wyjątkowej współpracy pomiędzy inżynierami HUAWEI i projektantami słynnej marki Gentle Monster. To inteligentne okulary przeciwsłoneczne, które wyznaczają zupełnie nowe trendy, łącząc w wielkim stylu najnowocześniejszą technologię ze światem mody.Półotwarte głośniki stereo wyznaczają nowe standardy pod względem natężenia i jakości dźwięku. Dzięki dużej membranie o powierzchni 128 mm możesz rozkoszować się bogactwem dźwięku. Innowacyjna konstrukcja emituje na zewnątrz odwrócone fale dźwiękowe, minimalizując przenikanie dźwięku do otoczenia. Dzięki temu połączenia głosowe pozostają słyszalne tylko dla Ciebie.

Źródło: Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy