Mikołajki w Orange to nowa promocja dla wszystkich tych, którzy korzystają z oferty operatora na kartę. Przez kilka najbliższych dni można aktywować bonus, który doda do konta darmowe GB, ale także zapewni nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz SMS-y i MMS-y. Nie trzeba się specjalnie wysilać, ponieważ do aktywacji oferty, wystarczy wysłać jednego SMS-a.

Mikołajki w Orange

Mikołajki Orange
Fot. PixaBay

Oferta Orange wystartowała przy okazji Czarnego Piątku, ale potrwa jeszcze przez kilka dni, a konkretniej do 6 grudnia (do końca dnia). I do tego czasu trzeba będzie wysłać SMS-a, jeżeli będzie chciało się z niej skorzystać, a wydaje się, że warto. Szczególnie pożyteczne może być to dla osób, które dopiero co kupiły starter lub skończył im się inny pakiet i po prostu potrzebują GB oraz połączeń. Niestety, sama oferta trwa dość krótko, bo po jej aktywacji, będziemy mieli 5 dni na korzystanie z niej. Mikołajki w Orange to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz pakiet 5 GB. Co trzeba zrobić, by taki pakiet aktywować?

Wystarczy wysłać SMS-a pod numer 364 o treści MIKOLAJKI i to wystarczy. SMS jest darmowy, a sam pakiet ma zostać aktywowany w najpóźniej w terminie 24 godzin od momentu wysłania wiadomości. Z oferty mogą skorzystać posiadacze taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę oraz Abonentów oferty Zetafon. Z promocji można skorzystać tylko raz, ale jest też jeszcze jeden warunek. Jak czytamy w regulaminie na stronie Orange: „Z Promocji nie mogą skorzystać klienci, którzy posiadają aktywną usługę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” oraz „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w wersji jednorazowej i cyklicznej”.

Zobacz też: Zdjęcia PlayStation 5 na aukcjach za grube tysiące.

Widać więc, że to oferta skierowana raczej do nowych klientów operatora, a nie tych, którzy aktywnie korzystają już z telefonów na kartę. Mając aktywy, któryś z wyżej wymienionych pakietów, nie dostanie się darmowych GB.

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.