Black Week 2020 na Allegro rozpoczyna się już o północy. Na kupujących czekają ciekawe okazje, a jedną z kategorii, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę, jest elektronika. Nie musicie szukać promocji sami i zastanawiać się, czy starczy dla was przecenionych egzemplarzy urządzeń, których ilość jest ograniczona. W tym tekście znajdziecie odnośniki do ofert, które zaczną obowiązywać za kilka godzin.

Black Week 2020 na Allegro – pierwsza część promocji

black week 2020 na allegro

Black Week na Allegro potrwa od 23 do 30 listopada. Platforma nie udostępnia wszystkich ofert na starcie akcji. Niektóre Allegro będzie aktywować sukcesywnie na przestrzeni tygodnia. Wtedy też będziemy was o nich informować, a tymczasem nie przedłużając, oto kilka ciekawych urządzeń, które można kupić w obniżonych cenach już od północy:

Czytaj także: Wyprzedaż „Black Friday” wystartowała w PlayStation Store. Oto 40 najlepszych okazji na gry

Co istotne, każda osoba może kupić tylko jeden egzemplarz danego urządzenia. W najbliższych dniach na Allegro pojawią się również kolejne promocje związane z Black Week, m.in. na smartbandy i smartfony. Będziemy informować was o nich z wyprzedzeniem, żebyście zdążyli z ewentualnym zakupem przed wyprzedaniem promocyjnych egzemplarzy.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.