W tym roku T-Mobile wykazało się dosyć specyficznym potraktowaniem Black Friday i Cyber Monday, ale klienci magentowego operatora (i nie tylko oni) nie mają powodu do narzekania. Promocje już się rozpoczęły i potrwają aż przez 12 dni. Przynajmniej te związane z przecenionym sprzętem, bo bonus do doładowania niestety będzie obowiązywał krócej.

Black Friday w T-Mobile, czyli +20% do każdego doładowania i promocyjne ceny smartfonów

Bonus do doładowania to propozycja magentowego operatora dla użytkowników oferty na kartę. Każdy doładowując konto poprzez aplikację Mój T-Mobile, otrzyma dodatkowe 20% do wartości doładowania. Możemy kupować doładowania wielokrotnie i za każdym razem otrzymamy premię, ale liczą się wyłącznie doładowanie zrealizowane od 27 do 30 listopada.

Co z przecenionymi smartfonami i innym sprzętem elektronicznym? Powyżej znajduje się lista urządzeń bez umowy (obniżki wynoszą od 30 do 500 zł w zależności od modelu) oraz w abonamencie w obniżonych cenach. W przypadku tych pierwszych klienci mogą zdecydować się także na raty.

Jeśli chodzi o oferty typu MIX, to T-Mobile proponuje trzy modele za symboliczną złotówkę. Są to LG K22 (MIX 30), Oppo A31 (MIX 40) oraz Samsung Galaxy A41S (MIX 50). Niższe ceny już obowiązują, promocja potrwa do 30 listopada.

Czytaj także: Black Friday od realme – nawet 400 złotych taniej za smartfona

T-Mobile przygotowało także coś dla klientów biznesowych. Do 30 listopada wybierając plan MagentaBIZNES, można zakupić sprzęt w korzystniejszych cenach. Chodzi o smartfony, tablet, router i smartwatche. Wszystkie promocyjne oferty zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych znajdziecie na specjalnej stronie operatora.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.