T-Mobile ma niecodzienną promocję dla swoich klientów – po doładowaniu konta mogą oni dostać szalik Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Magentowy operator jest sponsorem naszej drużyny narodowej i z tego względu co jakiś czas przygotowuje akcje promocyjne nawiązujące do meczów polskich piłkarzy. Dotychczas były to jednak głównie pakiety internetu. Tym razem można jednak otrzymać praktyczny gadżet, jakim jest szalik w barwach narodowych. Zasady promocji są proste.

Co zrobić, by dostać szalik piłkarskiej reprezentacji Polski od T-Mobile?

Szaliki, które można otrzymać, pochodzą z limitowanej serii. Oprócz dużego napisu Polska znajdują się na nim grafiki przedstawiające piłki, logo naszej drużyny piłkarskiej oraz logo T-Mobile.

Żeby otrzymać za darmo jeden z takich szalików, należy doładować swoje konto w T-Mobile na kartę. Trzeba jednak pamiętać o trzech elementach:

  • Kwota doładowania musi wynosić min. 100 zł
  • Liczą się tylko doładowania przez stronę operatora
  • Po dokonaniu płatności za doładowanie trzeba zwrócić uwagę na to, by uzupełnić krótki formularz

Czytaj także: Księżyc wymarzonym domem Astronomów? Srebrny Glob jako idealne obserwatorium

Magentowy operator poinformował, że pula gadżetów jest ograniczona. Promocja potrwa do końca połowy grudnia lub do wyczerpania zapasów. Akcję na zlecenie T-Mobile Polska organizuje spółka Blue Media. Szczegółowy regulamin promocji można znaleźć na stronie internetowej doładowań w T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.