Play przygotowało dla osób przenoszących numer promocję, w ramach której abonament ze smartfonem można mieć o 15 zł taniej miesięcznie. Fioletowy operator proponuje swoim nowym klientom konkretny zestaw promocyjny na start, w skład którego wchodzi telefon wraz z opaską. Zerknijmy na szczegóły.

Abonament o 15 zł taniej każdego miesiąca dla przenoszących numer do Play

Fioletowy operator proponuje osobom przenoszącym numer abonament w kwocie 50 zł/miesięcznie po rabatach. Opłata została obniżona z 65 zł. Co otrzymujemy w zaproponowanej przez Play kwocie?

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • 7 GB danych
  • Amazon Prime Video na 6 miesięcy
  • Tidal na 3 miesiące

Oprócz tego za 1 zł na start klient otrzyma świąteczny zestaw, w skład którego wchodzą smartfon Samsung Galaxy A20s oraz opaska Samsung Galaxy Fit2. Fioletowy operator informuje, że z oferty mogą skorzystać nawet ci klienci, którym oferta z obecnym operatorem kończy się dopiero za pół roku. W takim wypadku abonament za usługi w Play będzie wynosił 0 zł aż do momentu faktycznego przeniesienia numeru.

Czytaj także: Smartfony Vivo debiutują w ofercie Play. Czy pojawią się też u innych operatorów?

Fioletowy operator najwyraźniej stara się zrobić coś, by poprawić swoje wyniki jeśli chodzi o przenoszenie numerów. W opisywanym na łamach naszego portalu raporcie przenoszenia numerów UKE Play wypadło bardzo słabo. Problemem okazał się jednak nie tyle zbyt mały przypływ nowych klientów, ile rekordowa ilość rezygnacji z usług Play i zmian operatora na innego.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.