Dziś obowiązuje akcja o nazwie Totalne obniżki Xiaomi. Cztery smartfony, które i tak można było kupić taniej niż zwykle, zostały dodatkowo przecenione. Według informacji na stronach sklepów internetowych promocja potrwa tylko do końca dzisiejszego dnia.

„Totalne obniżki Xiaomi” – lista przecenionych smartfonów

źródło: mi-home.pl

W jednym z ostatnich zestawień z serii Promocje Dnia informowaliśmy o tym, że osiem telefonów Xiaomi można kupić w niższej cenie, niż zwykle. Dziś ceny czterech spośród tych modeli zostały jeszcze dodatkowo obniżone. Oto lista:

  • Redmi Note 9 (4/128 GB) – 749 zł
  • Redmi Note 9 Pro (6/128 GB) – 1049 zł
  • Mi Note 10 Lite (6/128 GB) – 1199 zł
  • Redmi Note 8 Pro (6/128 GB) – 849 zł

Oprócz tego aktualnie można kupić taniej popularne telewizory Xiaomi (obniżki od 100 do 600 zł w zależności od modelu) oraz liczne produkty ekosystemowe. Gdzie można skorzystać z promocji? My znaleźliśmy je w sklepie mi-home.pl.

Czytaj także: VPN Surfshark dostępny 83% taniej i z 3 miesiącami abonamentu gratis! Oferta na Black Friday

Telefony w obniżonych cenach możecie znaleźć także u innych autoryzowanych sprzedawców marki. Niestety, u niektórych z nich na moment publikacji tego tekstu nie zaktualizowano jeszcze przecen i obowiązują gorsze ceny znane z poprzedniej akcji promocyjnej, o których pisaliśmy kilka dni temu w Promocjach Dnia. Przed zakupem weryfikujcie więc, jak duże są obniżki w danym sklepie.

źródło: mi-home.pl, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.