Świąteczna promocja Plusa właśnie została ogłoszona przez Polkomtel. Skorzystają z niej osoby, które do początku stycznia zdecydują się na wybór dowolnej oferty abonamentowej na internet u operatora. Na szczególne profity mogą liczyć osoby zmieniające dostawcę internetu.

Świąteczna promocja Plusa – szczegóły

Plus daje dostęp do sieci 5G wszystkim klientom, którzy zdecydują się na dowolny abonament na internet do początku stycznia. Klienci będą mogli korzystać z 5G bez dodatkowych opłat przez cały okres trwania umowy, niezależnie od wysokości wybranego abonamentu.

Oprócz tego operator podwaja pakiet gigabajtów klientom przez cały okres trwania umowy. Tu już jednak jest warunek – trzeba zdecydować się na abonament w wysokości min. 40 zł miesięcznie. Na dodatkowy bonus mogą liczyć osoby, które dotychczas korzystały z oferty innego operatora, a teraz zdecydują się na internet od Plusa. Tym bonusem jest zwolnienie z opłat na trzy miesiące. Klienci Plusa, którzy po prostu podpiszą teraz nową umowę w ramach świątecznej promocji, otrzymają tylko jeden miesiąc gratis.

Jest też promocyjna oferta na abonament telefoniczny. Tu także można liczyć na 5G w cenie umowy przez cały okres jej trwania. Są również m.in. nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich. Szczegóły na grafice powyżej.

Czytaj także: Edge z rekordowym wynikiem – rynek przeglądarek się zmienia

Plus przygotował także bonus dla fanów muzyki: 24 miesiące korzystania z Tidala za darmo. Żeby jednak otrzymać taki świąteczny prezent, trzeba się zdecydować na abonament za 70 zł miesięcznie (lub za 75 zł w przypadku abonamentu telefonicznego). Jeśli wybierzemy którąś z tańszych opcji, to bezpłatny dostęp do aplikacji również otrzymamy, ale tylko na 90 dni.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.