T-Mobile to operator, który ostatnimi czasy znany jest ze swojej akcji Happy Fridays, w ramach której użytkownicy korzystający z usług firmy mogą bezpłatnie odbierać drobne prezenty. Kilka dni temu różowa korporacja podsumowała dotychczasowy przebieg akcji i pozwoliła klientom zdecydować o kolejnym podarunku. Padło na 3 GB internetu – zobaczcie, kiedy i w jaki sposób będziecie mogli odebrać prezent.

3 GB internetu za darmo w T-Mobile. Zobacz, jak odebrać pakiet danych

t-mobile 3 GB

Już w najbliższy piątek, czyli 23 października, klienci T-Mobile będą mogli odebrać 3 GB internetu za darmo w ramach akcji Happy Fridays. Zasady promocji nie zmieniają się – będzie to można zrobić na dwa różne sposoby. Pierwszym jest skorzystanie z aplikacji „Mój T-Mobile”, którą bezpłatnie pobrać można ze sklepów Google Play i Appstore. Drugi to wysłanie wiadomości SMS o treści HF pod numer 80800. Warto dodać, że podany powyżej numer jest bezpłatny dla klientów sieci.

Zobacz także: Heyah przygotowało promocję na internet, m.in. dla studentów. Czy warto z niej skorzystać?

Należy pamiętać, że promocja aktywna będzie od 23 do 25 października. Jak na razie pozostaje nam zatem jedynie cierpliwie czekać. Co sądzicie o tej odsłonie promocji T-Mobile? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.