Orange to firma, która znana jest ze swoich częstych akcji promocyjnych, w ramach których klienci mogą odbierać aktywować pakiety internetu. Tym razem pomarańczowy operator przygotował dla nas jeden z największych pakietów internetu, jakie mogliśmy otrzymać w tym roku. Do odebrania jest aż 14 GB – w tym artykule dowiecie się, jak skorzystać z oferty.

Orange – darmowe 14 GB internetu za sukces w eliminacjach. Jak aktywować pakiet?

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie aktywować bezpłatny pakiet danych, to jest to bardzo proste – wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści SUKCES pod numer 233. Koszt wiadomości jest zgodny z taryfą operatora, jednak nie zapłacicie za nią więcej niż 20 groszy. Oferta ważna jest do dziś, czyli do 12 października 2020 do okolic godziny 22. Promocyjny internet ważny jest przez 3 dni od momentu aktywacji i wykorzystywany jest przed innymi pakietami danych. 

Zobacz też: Przeglądarka Tor Browser z nową aktualizacją. Czy warto ją zainstalować?

Opisywana w tym artykule oferta dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Skorzystajcie z niej, póki jest to możliwe!

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.