W Play na kartę funkcjonują już jesienne promocje. Fioletowy operator dziś zaprezentował ich szczegóły. Skorzystają zarówno nowi, jak i obecni klienci Play.

Jesienne promocje w Play na kartę z internetem w roli głównej

Na początek przyjrzyjmy się tej części promocji, która jest skierowana do nowych klientów Play. Zasada jest prosta: kupujemy dowolny starter Play, rejestrujemy go i uruchamiamy aplikację Play24. Następnie przechodzimy do zakładki Pakiety gdzie musimy odnaleźć opcję Internet za darmo do końca roku. Po jej wybraniu otrzymamy 100 GB transferu. Co ważne, starter musimy aktywować między 1 października 2020 a 5 stycznia 2021 roku. Ze szczegółami można się zapoznać na specjalnej witrynie poświęconej akcji.

Play przygotował również propozycję, z której mogą skorzystać też obecni klienci. Od dzisiaj klienci, którzy doładują konto w aplikacji Play24, będą mogli aktywować dwa razy większy pakiet danych w tej samej cenie – informuje fioletowy operator. Pakiet 1 GB kosztuje 5 zł, a za 30 zł możemy mieć 30 GB transferu. Tak jak zwykle, pakiety można kupować jednorazowo lub cyklicznie. W tym drugim wypadku co miesiąc pakiet zostanie odnowiony, o ile pozwala na to ilość środków na koncie.

Czytaj także: Chromecast z Google TV, Nest Audio, Pixel 5 i Pixel 4a 5G – poznaj premiery od Google

Wyżej opisane pakiety można włączyć w następujących taryfach: Formuła Play na kartę, Play na kartę, Play na Kartę Lubię to!, a także w Play na Kartę Rok Ważności Konta.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.