T-Mobile przygotował promocje dla swoich klientów na Dzień Emotikona. W ramach akcji można otrzymać bezpłatny pakiet 1000 sms-ów. Operator rozdaje także vouchery z rabatem na smartfony. Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji.

Promocja T-Mobile na Dzień Emotikona – jak skorzystać?

T-Mobile kieruje swoją promocję do użytkowników ofert na kartę oraz typu MIX. Pretekstem do uruchomienia akcji stał się Dzień Emotikona, który przypada na 19 września. Data ta nie jest przypadkowa. To właśnie 19 września 1982 roku po raz pierwszy użyto emotikona w wiadomości SMS. Był to charakterystyczny uśmiech :-).

Jak aktywować bonusowy pakiet 1000 SMS-ów od T-Mobile? Należy wysłać wiadomość o treści TAK pod numer 80401 (jeżeli mamy ofertę na kartę) lub 80404 (jeśli korzystamy z oferty typu MIX). Pakiet można odebrać w dniach 17-19 września i nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymogów. Pakiet jest ważny przez 3 dni od momentu aktywacji, każdy klient może skorzystać z promocji tylko raz.

Vouchery na smartfony w T-Mobile

Kolejna ogłoszona dziś promocja przez operatora odbywa się w ramach akcji Happy Fridays. Klienci T-Mobile mogą od 18 do 20 września odebrać voucher o wartości 100 zł na smartfony dostępne w taryfie T na 24 miesiące w opcji S, M i L operatora. Można to zrobić za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile lub wysyłając SMS-a o treści HF pod numer 80800. Otrzymany voucher można zrealizować w sklepie internetowym T-Mobile, ale również w salonach stacjonarnych lub np. przez infolinię.

Czytaj także: Internet mobilny w sierpniu według RFBENCHMARK – nie ma lidera!

Cena zamawianego urządzenia zostanie obniżona o 100 zł, chyba że jego normalna cena wynosi mniej niż 100 zł – wtedy za urządzenie zapłacimy symboliczne 5 groszy.

źródło: informacje prasowe

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.