Orange przygotowało dla swoich klientów promocję na początek nowego roku szkolnego. W prosty sposób można aktywować pakiet darmowych GB, a także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Niestety, z bonusów można korzystać tylko przez 5 dni od ich aktywacji. Mimo to, niektórym ta oferta na pewno się przyda.

Promocja Orange na początek roku szkolnego – jak skorzystać?

Promocja jest dostępna dla użytkowników taryf Orange YES, Orange POP, Orange ONE, Orange Free na kartę oraz dla abonentów oferty Zetafon, korzystających z wymienionych ofert. Żeby aktywować usługę, należy wysłać SMS-a o treści SZKOŁA pod bezpłatny numer 364.

W ramach promocji klient Orange po aktywacji otrzyma pakiet 5 GB internetu, a także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. W ciągu 24 godzin od aktywacji bonusów klient Orange otrzyma potwierdzenie włączenia promocji. Ważność środków promocyjnych można sprawdzić, wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 630 (koszt wysłania takiej wiadomości jest zgodny z cennikiem dla posiadanej oferty).

Czytaj także: Tańsze połączenia na Białoruś w Orange i nju mobile będą obowiązywały dłużej

Bonusy są ważne przez 5 dni od dnia ich aktywacji. Czas na wysłanie SMS-a aktywującego ofertę jest do 6 września. Zmiana taryfy na inną, w której jest dostępna promocja, nie powoduje wyłączenia promocji.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.