T-Mobile to znany i lubiany operator, który od pewnego czasu prowadzi akcję „Happy Fridays”, w ramach której klienci sieci w każdy piątek odbierać mogą prezenty. Dzisiejszy dzień nie jest zatem wyjątkowy – operator przygotował dla nas drobny upominek, który szczególnie spodoba się podróżnikom. Jak go odebrać?

1 GB internetu w roamingu za darmo dla klientów T-Mobile

roaming

Jeszcze kilka lat temu korzystanie z internetu poza granicami kraju mogło skończyć się finansową katastrofą. Na szczęście, dzięki porozumieniu pomiędzy krajami Unii Europejskiej, od pewnego czasu nie musimy się tym martwić, ponieważ operatorzy wyposażają nas w niewielkie pakiety na start. Nie starczają one jednak na długo – cieszyć może zatem fakt, że sieć T-Mobile postanowiła doposażyć swoich klientów w dodatkowy gigabajt.

Zobacz też: Bezprzewodowe słuchawki LG zostaną wyposażone w funkcję antybakteryjną.

Bonusowy pakiet danych można jak zwykle aktywować w aplikacji T-Mobile lub wysyłając SMS o treści HF na numer 80800. Z promocji skorzystać można od 26 do 28 czerwca, czyli aż do niedzieli. Jest ona aktywna dla indywidualnych użytkowników oferty na abonament, MIX oraz na kartę. Bonusowy gigabajt do wykorzystania w roamingu aktywowany zostanie w ciągu 72 godzin. Będzie można go użyć w krajach Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii w ciągu 30 dni od odebrania prezentu. Z regulaminem promocji możecie zapoznać się przy pomocy tych linków:

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.