Play oferuje kupon do Biedronki każdej osobie, która kupi urządzenie bez umowy w sklepie internetowym fioletowego operatora i spełni przy tym kilka prostych warunków. Promocja jest nietypowa, ale przyjrzyjmy się jej nieco bliżej.

Kupon do Biedronki za zakup smartfona w Play – szczegóły

play kupon do biedronki
źródło: play.pl

Żeby skorzystać z promocji, należy kupić w sklepie internetowym Play urządzenie bez abonamentu i zapłacić za nie online. Warunkiem otrzymania Kuponu jest odbiór zamówionego urządzenia w punkcie sprzedaży operatora lub u kuriera.

Co ważne, wartość zamówienia, za które chcemy otrzymać kupon, musi wynosić min. 199 zł. Kolejna zasada mówi, że prawo do odbioru kuponu traci klient, który skorzysta z prawa odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży w ciągu 14 dni od odbioru zamówienia. Jeśli jednak spełnimy zasady promocji, Play wyśle do nas drogą pocztową kupon do sieci sklepów Biedronka. Jego termin ważności upływa 20.11.2021 o godzinie 23:59. Wiele osób może się zastanawiać, jaka jest wartość kuponu, który możemy wykorzystać podczas zakupów w markecie. Jest to 30 zł. Promocja Play więc delikatnie mówiąc, wielkiej euforii nie wzbudza, ale jeśli i tak planowaliśmy złożyć zamówienie u operatora, zawsze będzie to jakiś dodatek, który możemy wykorzystać. Zakupy spożywcze w końcu robi każdy z nas.

Czytaj także: Nowa oferta Play – w grupie sporo taniej i kolejne smartfony na pokładzie

Akcja promocyjna trwa do 30 czerwca 2020 lub do wyczerpania puli kuponów, których przewidziano 1000. Na stronie operatora można zapoznać się z treścią regulaminu akcji.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.