T-Mobile poinformował dzisiaj o akcji promocyjnej, w ramach której klienci mogą otrzymać 100 zł na zakup smartfona i nie tylko. Osoby, które skorzystają z promocji, otrzymają specjalny voucher z kodem. Kod ten trzeba będzie podać przy składaniu zamówienia – spowoduje to naliczenie rabatu.

100 zł na zakup smartfona i nie tylko od T-Mobile – co zrobić, by skorzystać z promocji?

t-mobile-100 zł na smartfona
źródło: t-mobile.pl

Promocja T-Mobile startuje już jutro (5.06.2020) i potrwa do końca niedzieli 7.06.2020. Żeby otrzymać voucher na 100 zł, trzeba być klientem operatora i odebrać voucher za pomocą wiadomości SMS lub aplikacji Mój T-Mobile.

Jeżeli posiadamy aplikację Mój T-Mobile, najłatwiej będzie nam odebrać voucher, korzystając właśnie z niej. W innym wypadku powinniśmy wysłać SMS o treści HF pod bezpłatny numer 80405. W odpowiedzi udzielonej również SMS-em otrzymamy voucher. Otrzymane 100 zł zniżki możemy wykorzystać przy zakupie smartfona lub taryfy abonamentowej. Rabat będzie ważny zarówno wtedy, jak dokonamy zakupu w sklepie internetowym T-Mobile, jak i w przypadku, gdy wybierzemy zakupy w punkcie stacjonarnym operatora lub przez infolinię. Rabat trzeba wykorzystać do środy, 10.06.2020, do końca dnia. Co w przypadku, gdy wyjściowa cena kupionego przez nasz urządzenia/usługi wynosi 100 zł lub mniej? W takim wypadku Kwota do zapłaty po obniżce wyniesie 0,05 zł.

Czytaj także: Realme z nowym kanałem dystrybucji – marka stale się rozwija

Promocja odbywa się w ramach szerszej akcji Happy Fridays. Polega ona na tym, że co tydzień w piątek na klientów T-Mobile czekają prezenty w aplikacji mobilnej operatora. Są to chociażby e-booki, bonusowe pakiety internetu, a tym razem rabat w wysokości 100 zł na zakupy w T-Mobile.

źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.