Orange ogłosiło, że podwaja ilość internetu po doładowaniu swoim klientom. Z promocji skorzystają użytkownicy taryfy Orange Free na kartę oraz z oferty Zetafon w ramach tej taryfy. Żeby otrzymać podwójną ilość GB, nie trzeba przeprowadzać żadnej aktywacji usługi.

Orange podwaja ilość internetu – jak skorzystać?

Jedynym warunkiem otrzymania dodatkowych GB jest doładowanie konta przez internet. Można to zrobić w aplikacji Mój Orange, a także poprzez stronę doladowania.orange.pl. Bonus zostanie przyznany automatycznie, natomiast Orange nie pobierze za niego żadnej opłaty. Dodatkowo promocyjne GB sumują się z tymi otrzymanymi w promocji Internet za darmo.

orange podwaja ilość internetu

Środki z bonusu są wykorzystywane najpierw, dopiero po ich wykorzystaniu będą pomniejszane regularne pakiety danych czy środki z doładowań. Jaka jest ważność GB przyznanych w ramach bonusu? To zależy od kwoty, jaką doładujemy konto. Szczegóły prezentujemy poniżej.

  • Doładowanie 5 zł to dodatkowe 2,5 GB bonusu, ważność: 2 dni
  • Doładowanie 10 zł to dodatkowe 5 GB bonusu, ważność: 5 dni
  • Doładowanie 25 zł to dodatkowe 15 GB bonusu, ważność: 31 dni
  • Doładowanie 30 zł to dodatkowe 15 GB bonusu, ważność: 31 dni
  • Doładowanie 40 zł to dodatkowe 20 GB bonusu, ważność: 40 dni
  • Doładowanie 50 zł to dodatkowe 25 Gb bonusu, ważność: 93 dni
  • Doładowanie 100 zł to dodatkowe 50 GB bonusu, ważność: 155 dni
  • Doładowanie 200 zł lub większe to dodatkowe 100 GB bonusu, ważność: 155 dni

Czytaj także: Najszybszy Internet mobilny w kwietniu – mamy nowego, starego lidera

Promocja obowiązuje do 31 sierpnia 2020 roku. W przypadku gdy abonent w czasie korzystania z promocji zmieni ofertę na inną niż oferta Orange Free na kartę, to traci prawo do bonusu, a niewykorzystane środki z przyznanych bonusów bezpowrotnie przepadają.

źródło: orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.