ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
voucher mi band 4

Voucher na 50 zł lub Mi Band 4 za 1 zł przy zakupie smartfona z serii Redmi Note 9 – oto warunki

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Promocje

Voucher na 50 zł i opaska Mi Band 4 za symboliczną złotówkę – to dodatki, które mogą otrzymać klienci kupujący najnowsze smartfony z serii Redmi Note 9. Szczegóły promocji przedstawiono na polskiej premierze modeli Redmi Note 9 oraz Redmi Note 9 Pro.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać voucher lub opaskę Mi Band 4?

Na początek wyjaśnijmy, jakie urządzenia biorą udział w promocji. Są to wyłącznie najnowsze zaprezentowane smartfony z serii Redmi Note 9, a więc modele Redmi Note 9 i Redmi Note 9 Pro.

voucher mi band 4
źródło: Xiaomi Polska

Oba smartfony pojawią się w przedsprzedaży u partnerów Xiaomi w Polsce 25 maja tego roku. Trzy dni wcześniej, czyli 22 maja, będą jednak już dostępne na mi-home.pl. Z promocji mogą skorzystać osoby, które zamówią telefon właśnie na mi-home.pl w tym dniu. Wtedy w zależności od wybranego modelu, klient otrzyma bonus. W przypadku kupna Redmi Note 9 dodatkiem jest voucher o wartości 50 zł na kolejne zakupy. Osoby, które zdecydują się na Redmi Note 9 Pro, otrzymają natomiast opaskę Mi Band 4 za 1 zł. To jednak nie wszystko. Zarówno w przypadku jednego, jak i drugiego modelu Xiaomi przewidziało jeszcze jeden prezent dla klientów: 6 miesięcy dodatkowej ochrony ekranu. Co, jeśli kupimy smartfon w przedsprzedaży, ale właśnie od 25 maja u partnerów Xiaomi? Wtedy także możemy liczyć na voucher lub opaskę, ale dodatkowa ochrona ekranu już nie obowiązuje. Otwarta sprzedaż Redmi Note 9 i Redmi Note 9 Pro rozpocznie się 1 czerwca. Wtedy też nie otrzymamy już opaski ani vouchera.

Czytaj także: Redmi Note 9 5G w drodze? Xiaomi może szykować prawdziwą niespodziankę

Xiaomi przewidziało także ciekawą promocję dla osób, które chcą kupić inny nowy telefon chińskiej marki. Chodzi o Mi Note 10 Lite. Kupując ten smartfon, możemy otrzymać bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earbuds za 1 zł, o czym wspominaliśmy już wczoraj. Promocja już obowiązuje na mi-home.pl oraz w salonach Mi Store. Natomiast od 18 maja rozpocznie się także u partnerów Xiaomi w Polsce, czyli m.in. w popularnych marketach z elektroniką.

Sprawdź najnowsze wpisy