Lenovo poinformowało o nowej promocji, której uczestnicy mogą otrzymać zwrot na konto części środków wydanych na zakup laptopa tej marki. Oferta dotyczy wybranych modeli – jeden z nich należy kupić u któregoś z partnerów akcji. Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji.

Zwrot pieniędzy na konto za zakup laptopa Lenovo – szczegóły

lenovo zwrot na konto

Na początek wyjaśnijmy, jakie modele laptopów Lenovo są objęte promocją. Część pieniędzy z powrotem możemy otrzymać za zakup wybranych urządzeń z serii Yoga.

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji, musimy kupić laptopa u jednego z partnerów akcji. Poniżej lista sklepów, które biorą udział w promocji:

  • Delkom.pl
  • Komputronik.pl
  • X-kom.pl
  • Euro.com.pl
  • MediaExpert.pl
  • Sferis.pl

Żeby otrzymać zwrot w wysokości 300 lub 500 zł, musimy po zakupie laptopa zachować dowód zakupu. Z opakowania produktu trzeba wyciąć kod kreskowy, a także numer seryjny. Zdjęcie wyciętego kodu przesyłamy następnie poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie akcji promocyjnej Lenovo. Po pozytywnej weryfikacji danych na nasze konto bankowe wpłynie zwrot pieniędzy. Promocja potrwa do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj także: Lenovo coraz poważniej traktuje Linuxa – to dobra wiadomość dla nabywców ThinkPadów

Laptopy Lenovo Yoga w założeniu producenta cechują się wysoką wydajnością, a także mobilnością. Urządzenia z serii Yoga C oraz Yoga S, których dotyczy promocja, posiadają procesory Intel Core i7 8. oraz 10. generacji. Maksymalna ilość pamięci operacyjnej w tych modelach to 16 GB, natomiast ekrany urządzeń posiadają przekątne nieprzekraczające 14″.

źródło: Lenovo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.