Orange to jeden z najpopularniejszych polskich operatorów komórkowych. Firma znana jest za tego, że rozpieszcza swoich klientów regularnymi ofertami i promocjami, podczas których za darmo mogą oni zgarnąć pakiety internetu. W tym miesiącu nie jest inaczej. Orange w ramach akcji #zostańwdomu oddaje w ręce klientów 10 GB internetu za darmo. Jak odebrać pakiet?

Darmowe 10 GB internetu dla klientów Orange. Jak odebrać pakiet?

10 GB za darmo od Orange

Promocja, w ramach której odebrać możecie 10 GB internetu za darmo, o której informowaliśmy Was również miesiąc temu, została przedłużona na maj. Mogą z niej skorzystać klienci indywidualnych mobilnych planów abonamentowych i ofert na kartę Orange, a także klienci biznesowi, którzy mają plany Dla Firm, Orange Biz i najnowsze plany Firmowe. Aby aktywować bezpłatny pakiet danych, wystarczy wysłać SMS o treści 10GB pod numer 80820. Po aktywacji promocyjne gigabajty ważne będą aż do końca bieżącego miesiąca.

Zobacz także: Czy Xiaomi zbiera dane z przeglądarek użytkowników?

Warto pamiętać, że z oferty skorzystać możemy oczywiście na terytorium Polski. Promocyjny pakiet danych wykorzystywany będzie w pierwszeństwie. Jak podoba wam się ta seria promocji od Orange? Czy uważacie, że powinna zostać przedłużona na kolejny miesiąc? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.