T-Mobile #JesteśmyDlaCiebie

Darmowe 5 GB internetu na majówkę dla klientów T-Mobile

Promocje

T-Mobile od pewnego czasu organizuje akcję „Happy Fridays”, w ramach której co tydzień klienci operatora otrzymują od niego drobne prezenty. Z uwagi na majówkę, która będzie jednak inna niż wszystkie poprzednie, firma zdecydowała się rozdać użytkownikom pakiet 5 GB internetu. Kto może z niego skorzystać i jak go aktywować?

5 GB internetu za darmo dla klientów T-Mobile. Jak skorzystać z promocji?

Z okazji majówki wybrani klienci T-Mobile mogą odebrać pakiet 5 GB internetu. Z promocji skorzystać mogą użytkownicy korzystający z oferty na abonament, na kartę bądź MIX. Pakiet aktywować można aż do najbliższej niedzieli w aplikacji Mój T-Mobile. Na wykorzystanie promocyjnych danych klienci posiadający ofertę na kartę bądź MIX mają tydzień, osoby z abonamentem mają z kolei czas aż do wystawienia kolejnej faktury.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Xbox Game Pass to olbrzymi sukces. Firma udostępnia statystyki

Regulamin promocji możecie znaleźć na oficjalnej stronie T-Mobile:

Miłego korzystnia!

Źródło: T-Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x