Orange sieć

Orange rozpoczyna majówkę z darmowym pakietem no limit

Promocje

Orange lubi rozdawać darmowe pakiety przy wszelkich możliwych okazach. Tym razem mamy możliwość aktywowania darmowego pakietu no limit z okazji nadchodzącej majówki.

Majówka w Orange – jak aktywować?

W ramach pakietu z okazji nadchodzącej majówki otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, oraz paczkę 5 GB na transmisję danych. Pakiet jest darmowy i możemy korzystać z niego przez 5 dni liczonych od najbliższej północy. Aby aktywować pakiet należy wysłać SMS o treści „MAJOWKA” pod numer 364.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Orange przyznaje – pandemia to prawdziwy test dla jakości sieci

Ograniczenia pakietu

Pakiet z okazji majówki został przewidziany tylko dla ofert pre-paid. W momencie aktywacji nie możemy mieć aktywnej innej usługi no-limit, musimy mieć za to konto z możliwością wykonywania połączeń. Z promocji można skorzystać oczywiście tylko jeden raz, czas na aktywację mamy do 3 maja. Stan pozostałych środków sprawdzimy w aplikacji Mój Orange oraz wysyłając SMS o treści „ILE” pod numer 630.

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x