Ciężka sytuacja na świecie, którą na własnej skórze odczuwamy już od ponad miesiąca, znacznie wpłynęła na nasze życie. Przez ograniczoną możliwość kontaktu z rodziną i przyjaciółmi większość dni spędzamy we własnych czterech ścianach, co po wielu dniach może być już po prostu nudne. Na całe szczęście tym razem z pomocą przychodzi Apple. Firma chce zaoferować użytkownikom z całego świata dostęp do swoich produkcji, oczywiście w pełni za darmo.

Materiały z Apple TV+ możecie obejrzeć za darmo. Jak to zrobić?

Już od dziś wybrane produkcje z platformy Apple TV+ możecie oglądać za darmo, bez potrzeby uiszczania abonamentu. Gigant z Cupertino tą decyzją chce wspomóc użytkowników, którzy zostali odcięci od świata zewnętrznego z powodu pandemii koronawirusa. Do ich dyspozycji przeznaczone zostały produkcje takie jak:

  • Little America
  • Servant
  • For All Mankind
  • Dickinson
  • Snoopy in Space

Zobacz też: Zobacz najlepsze, nieznane launcher na Androida. Musisz je przetestować!

Jak uzyskać dostęp do tych materiałów? To bardzo proste. Przede wszystkim upewnijcie się, że korzystacie z kompatybilnego urządzenia. Następnie wystarczy, że zalogujecie się do aplikacji Apple TV przy pomocy swojego konta Apple i gotowe – uzyskacie dostęp do wybranych filmów i seriali bez potrzeby uiszczania abonamentu. Miłego oglądania!

Źródło: Apple

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.