xiaomi przecenia smartfony

Przedsmak Mi Fan Festival – Xiaomi przecenia smartfony i prezentuje grę z nagrodami

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Promocje

Wczoraj pisaliśmy o Mi Fan Festival – już wiemy, że w Polsce akcja na dobre ruszy 7 kwietnia. Tymczasem Xiaomi przecenia smartfony oraz inne produkty, by podgrzać emocje przed samym wydarzeniem. Udostępniono również grę na smartfony, w której możemy zdobyć kolejne zniżki.

Xiaomi przecenia smartfony i nie tylko

W oficjalnych polskich sklepach internetowych dystrybuujących produkty Xiaomi możemy już korzystać z przed-festiwalowych promocji. Są one dostępne, chociażby w sklepach mi-home oraz mi-store. Lista promocji prezentuje się następująco:

  • Smartfon Redmi 7A (2/16 GB): 379 zł (wcześniejsza cena: 399 zł)
  • Smartfon Redmi 8 (3/32 GB): 559 zł (wcześniejsza cena: 599 zł)
  • Smartfon Redmi 8 (4/64 GB): 659 zł (wcześniejsza cena: 699 zł)
  • Opaska Mi Band 4: 129 zł (wcześniejsza cena: 149 zł)
  • Pompka Mi Portable Electric Air Pump: 169 zł (wcześniejsza cena: 199 zł)

Liczymy, że to dopiero początek promocji i Xiaomi się rozkręci. Powyższe oferty rzeczywiście są korzystne w porównaniu do cen regularnych, jednak ciężko mówić tu o wyjątkowych okazjach. Z niecierpliwością czekamy na Mi Fan Festival. Polskie sklepy Xiaomi pokazywały już w przeszłości, że potrafią zorganizować naprawdę świetne promocje i nie potrzebowały do tego nawet specjalnej okazji. Ostatnio w sklepie mi-home mogliśmy np. znaleźć smartfon Redmi Note 7 w wersji 4/128 GB za 699 zł (wcześniejsza cena: 999 zł).

Jeszcze przed festiwalem możemy zgarnąć kolejne zniżki w grze na smartfony

xiaomi przecenia smartfony

Gra z nagrodami znajduje się na tej stronie. Żeby zagrać, musimy zeskanować kod QR naszym telefonem. Gra otworzy się w przeglądarce smartfona, nie musimy pobierać żadnych aplikacji. Produkcja jest prostą, aczkolwiek dopracowaną zręcznościówką, która potrafi na chwilę wciągnąć użytkownika. Sterujemy rakietą kosmiczną i podróżujemy w kosmosie. Podczas rozgrywki zdobywamy diamenty, które otrzymujemy także za regularne uruchamianie gry oraz za obejrzenie prezentacji produktów Xiaomi. Uzbierane diamenty możemy wymieniać na nagrody. Są nimi:

  • Darmowa dostawa zamówienia w sklepie mi-home przy zakupach za min. 100 zł
  • Kupon rabatowy o wartości 10 zł dla zamówień powyżej 200 zł w sklepie mi-home

Czytaj także: Cena Xiaomi Mi 10 Lite 5G w Orange – najtańszy smartfon z siecią 5G

Gra jest dostępna do 10 kwietnia, czyli zbierać diamenty możemy jeszcze po rozpoczęciu Mi Fan Festivalu i np. wykorzystać wtedy zdobyty kupon rabatowy, by jeszcze bardziej obniżyć cenę kupionych produktów.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy