Todoist za darmo

3-miesięczna subskrypcja w rewelacyjnej aplikacji Todoist Premium dostępna za darmo. Jak ją aktywować?

Michał Derej Michał Derej Promocje

Maksymalna produktywność to coś, co z pewnością chciałby osiągnąć każdy z nas. Kto w końcu nie marzy o tym, by w ciągu dnia wykonywać wszystkie niezbędne zadania, a wieczorem mieć jeszcze czas dla siebie? Ta zaczyna się jednak od dobrych planów, a te z łatwością uporządkować można dzięki programom takim jak Todoist. Dziś 3-miesięczną subskrypcję tej rewelacyjnej aplikacji możecie otrzymać za darmo. Jak ją odebrać?

Todoist za darmo. Jak odebrać 3-miesięczną subskrypcję o wartości ponad 40 zł?

Todoist za darmo

Na początku warto jednak zastanowić się – na co pozwala nam płatna subskrypcja, którą dziś odebrać możecie za darmo? Poniżej przedstawiam wam najciekawsze zalety aplikacji Todoist Premium:

  • korzystanie z w pełni konfigurowalnego systemu do zarządzania zadaniami,
  • personalizację zadań,
  • tworzenie przypomnień w zależności od czasu i lokalizacji, które mogą być dostarczane SMS-em, e-mailem lub przez aplikację,
  • tworzenie komentarzy do zadań oraz przechowywanie nieograniczonej ilości plików pomocnych podczas wykonywania zadań,
  • pełną synchronizację zadań,
  • wiele więcej.

Zobacz też: 10 GB za darmo od Orange dla prawie wszystkich

W porządku, jak zatem uzyskać dostęp do tych funkcji? To bardzo proste. Wystarczy bowiem zalogować się lub zarejestrować na oficjalnej witrynie Todoist (promocja działa również dla aktualnych użytkowników), a następnie przejść na tę stronę, gdzie wyświetlone zostanie pole, do którego można wpisać klucz. Następnie należy skorzystać z kodu startfresh2020 i gotowe – wszystkie płatne funkcje zostaną odblokowane dla waszego konta na 3 miesiące. Miłego użytkowania!

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy