ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
HBO GO

Jesteś klientem tego operatora? Odbierz za darmo 2 miesiące abonamentu HBO GO

Autor: Michał Derej Kategoria: Promocje

HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie. W serwisie znaleźć można wiele wyjątkowych filmów i seriali, które stworzone zostały przez tę amerykańską korporację, takich jak Czarnobyl, Wataha czy Gra o Tron. Teraz, dzięki kolejnej promocji, klienci sieci Plus / Plush mogą przez dwa miesiące oglądać materiały z platformy bez żadnych opłat.

HBO GO dla klientów Plusa za darmo. Oglądaj filmy i seriale przez dwa miesiące bez opłat

najchętniej oglądane w hbo go

Sieć Plus poinformowała nas o nowej promocji, z której skorzystać mogą wszystkie osoby z wykupionym abonamentem, które w przeszłości nie używały już promocyjnego okresu próbnego na platformie HBO GO. Jest to dość ważne, ponieważ w innym wypadku od razu zapłacicie 20 zł za miesiąc subskrypcji. Jak zatem skorzystać we wspomnianej w tym artykule oferty? To bardzo proste. Wystarczy, że przejdziecie na specjalnie przygotowaną stronę internetową, gdzie wszystko zostało krok po kroku wyjaśnione. HBO GO aktywować można np. poprzez SMS-a lub telefon na infolinię.

Zobacz też: Poznaliśmy przewidywany wygląd Pixela 4a. Jest świetnie!

Z pełnym regulaminem okazji możecie zapoznać się na stronie Plus. A czy wy skorzystaliście już z bezpłatnego okresu próbnego HBO GO? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Plus

Sprawdź najnowsze wpisy