heyah urodziny prezent promocja

Darmowy pakiet danych od Heyah: aż 15 GB na 30 dni. Jak go odebrać?

Promocje

Heyah to operator, który lata swojej świetności prawdopodobnie ma już za sobą, jednak wciąż dobrze trzyma się na rynku zdominowanym przez gigantów. Rok 2019 jest dla tej firmy ważnym wydarzeniem, ponieważ właśnie teraz obchodzi ona swoje 15. urodziny. Z tej okazji czerwony operator klientom rozdaje 15 GB internetu za darmo, o czym zresztą dawno temu pisał już dla was Łukasz. Ten artykuł jest zatem przypomnieniem – skorzystajcie z promocji, póki jest to możliwe!

15 GB internetu za darmo od Heyah. Jak odebrać pakiet?

Z okazji urodzin operatora każdy nowy oraz obecny użytkownik usługi Heyah na kartę może odebrać darmowy pakiet danych. Mowa tu o 15 GB internetu, które ważne będą przez 30 dni od daty aktywacji. Skorzystanie z gratisu jest bardzo proste: wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK lub Urodziny pod numer 80404. Wiadomość jest bezpłatna. Oferta aktywowana zostanie w ciągu 24 godzin. Skorzystanie z promocji możliwe jest do 31 października 2019 roku. Pełny regulamin oferty dostępny jest na oficjalnej stronie Heyah.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Play przywraca kampanię 5G Ready.

Czy ktoś z was korzysta z sieci Heyah? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach – jesteśmy ciekawi, ile osób spośród was mogło skorzystać z promocji.

Źródło: Heyah


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x