ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
heyah urodziny prezent promocja

Darmowy pakiet danych od Heyah: aż 15 GB na 30 dni. Jak go odebrać?

Autor: Michał Derej Kategoria: Promocje

Heyah to operator, który lata swojej świetności prawdopodobnie ma już za sobą, jednak wciąż dobrze trzyma się na rynku zdominowanym przez gigantów. Rok 2019 jest dla tej firmy ważnym wydarzeniem, ponieważ właśnie teraz obchodzi ona swoje 15. urodziny. Z tej okazji czerwony operator klientom rozdaje 15 GB internetu za darmo, o czym zresztą dawno temu pisał już dla was Łukasz. Ten artykuł jest zatem przypomnieniem – skorzystajcie z promocji, póki jest to możliwe!

15 GB internetu za darmo od Heyah. Jak odebrać pakiet?

Z okazji urodzin operatora każdy nowy oraz obecny użytkownik usługi Heyah na kartę może odebrać darmowy pakiet danych. Mowa tu o 15 GB internetu, które ważne będą przez 30 dni od daty aktywacji. Skorzystanie z gratisu jest bardzo proste: wystarczy wysłać SMS-a o treści TAK lub Urodziny pod numer 80404. Wiadomość jest bezpłatna. Oferta aktywowana zostanie w ciągu 24 godzin. Skorzystanie z promocji możliwe jest do 31 października 2019 roku. Pełny regulamin oferty dostępny jest na oficjalnej stronie Heyah.

Zobacz także: Play przywraca kampanię 5G Ready.

Czy ktoś z was korzysta z sieci Heyah? Jeśli tak, to dajcie znać w komentarzach – jesteśmy ciekawi, ile osób spośród was mogło skorzystać z promocji.

Źródło: Heyah

Sprawdź najnowsze wpisy