ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
najlepsza oferta na kartę

Play rozdaje darmowe GB za doładowania, aktywację starteru i puszki Coca-Coli

Autor: Adrian Celej Kategoria: Promocje

Play zorganizował promocję (a nawet kilka promocji) dzięki którym abonenci operatora mogą zdobyć parę dodatkowych GB. Oferta jest o tyle ciekawa, że skorzystać mogą z niej w zasadzie wszyscy użytkownicy ofert na kartę.

Pakiety danych za puszki Coca-Coli

Dzięki promocji „Gigabajty w Play na kartę” możemy zdobyć pakiety danych za kody spod zawleczek z puszek Coca-Coli i podobnych napoi, pełna lista znajduje się w powyższej tabeli. Za 1 kod do końca czerwca możemy zdobyć 3 GB transferu, od lipca do końca września już tylko 1 GB. W ciągu miesiąca możemy wykorzystać maksymalnie 4 kody. W przypadku butelek potrzebny kod znajdziemy po wewnętrznej stronie etykiety. Warto pamiętać, że napoje biorące udział w akcji promocyjnej mają stosowne oznaczenie, może minąć trochę czasu zanim pojawią się na dobre w sklepach. Promocja skierowana jest do użytkowników ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Surf oraz Play na Kartę Odnowa. Informacje na temat rejestracji kodów znajdziecie na stronie ukladajhistorie.pl.

Zobacz też: Koniec 5G Ready? T-mobile pozwał Play!

Pakiety za aktywację startera i doładowania

Play przygotował także nieco inną promocję, w ramach której pakiety dostajemy za aktywację starteru lub doładowanie. Bonus jest zależny od oferty, lista prezentuje się następująco:

  • Play na Kartę i Formuła Play na Kartę – 6 GB na 10 dni
  • Play internet na kartę 5 zł – 7 GB na 7 dni
  • Play internet na kartę 9 zł– 10 GB na 7 dni

Dotychczasowi klienci też mogą otrzymać bonus, ale za doładowanie – nawet 200 GB za doładowanie 200 zł. Ze względu na złożoność tematu zainteresowanych odsyłam do regulaminu promocji.

Źródło: Blog Play

Sprawdź najnowsze wpisy