Dziś w Orange na kartę wszystko za darmo, wystarczy skorzystać z promocji

Adrian Celej Promocje 2019-03-21

Orange znane jest z organizowania różnych promocji. Przeważnie były to darmowe paczki danych przygotowane np. na mundial, tym razem mamy okazję „przetestować” ofertę unlimited – darmowe rozmowy (do wszystkich sieci i na stacjonarne), SMS-y i 0,5 GB internetu.

Jak skorzystać z promocji?

orange promocja na internet

Teoretycznie operator ma sam poinformować nas o możliwości aktywacji darmowego pakietu i przesłać instrukcję z potrzebnymi informacjami. Na wypadek jakby coś nie zadziałało podaję tę informacje także tutaj – należy wysłać SMS o treści „BONUS” pod numer 80111. Wiadomość jest bezpłatna, na aktywację mamy czas do końca dnia, tj. 21 marca 2019 roku. Usługa będzie aktywna do końca następnego dnia, tj. 22 marca. Bonusowe środki są oczywiście rozliczane w pierwszej kolejności, przed pozostałymi środkami na koncie.

Czy to ma sens?

Owszem, pakiet ma raczej charakter marketingowy, nie będziemy mieli z niego większego pożytku, przecież nie będziemy testować jakości połączeń czy czasu doręczenia SMS-ów. Pomijam już fakt, że taki pakiet kosztuje raptem 1 zł. Z drugiej strony lepsze to niż nic – komuś taki pakiet może się przecież akurat przydać. Niektórzy oszczędzają na pakietach internetowych, inni nie inwestują w pakiety minut i SMS-ów.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x