Orange sieć

Dziś w Orange na kartę wszystko za darmo, wystarczy skorzystać z promocji

Promocje

Orange znane jest z organizowania różnych promocji. Przeważnie były to darmowe paczki danych przygotowane np. na mundial, tym razem mamy okazję „przetestować” ofertę unlimited – darmowe rozmowy (do wszystkich sieci i na stacjonarne), SMS-y i 0,5 GB internetu.

Jak skorzystać z promocji?

orange promocja na internet

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Teoretycznie operator ma sam poinformować nas o możliwości aktywacji darmowego pakietu i przesłać instrukcję z potrzebnymi informacjami. Na wypadek jakby coś nie zadziałało podaję tę informacje także tutaj – należy wysłać SMS o treści „BONUS” pod numer 80111. Wiadomość jest bezpłatna, na aktywację mamy czas do końca dnia, tj. 21 marca 2019 roku. Usługa będzie aktywna do końca następnego dnia, tj. 22 marca. Bonusowe środki są oczywiście rozliczane w pierwszej kolejności, przed pozostałymi środkami na koncie.

Czy to ma sens?

Owszem, pakiet ma raczej charakter marketingowy, nie będziemy mieli z niego większego pożytku, przecież nie będziemy testować jakości połączeń czy czasu doręczenia SMS-ów. Pomijam już fakt, że taki pakiet kosztuje raptem 1 zł. Z drugiej strony lepsze to niż nic – komuś taki pakiet może się przecież akurat przydać. Niektórzy oszczędzają na pakietach internetowych, inni nie inwestują w pakiety minut i SMS-ów.

Źródło: Biuro Prasowe Orange

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x