Plush darmowy internet

Plush z okazji urodzin podwaja doładowania, musicie się śpieszyć!

Promocje

Wśród naszych czytelników dominuje opinia, że Plus raczej unika organizowania promocji i rozdawania czegoś za darmo. To się chyba jednak zmienia, ponieważ operator ten po raz kolejny organizuje promocję, w ramach której możemy zyskać duży bonus od doładowania, tym razem możemy dostać 100% więcej.

Jak skorzystać z podwojenia doładowania w Plushu?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aby skorzystać z promocji należy doładować konto przez internet kwotą od 30 do 99 zł. Promocja obowiązuje tylko dziś, tj. 11 września, warto się pośpieszyć. Mogą skorzystać z niej wszyscy użytkownicy ofert na kartę w Plusie. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, ale nie przedłuża on czasu ważności konta. Doładować możecie się np. przez stronę plus.pl/doladuj. Znajdziecie tam wszelkie potrzebne informacje oraz inne trwające promocje, takie jak pizza za pół ceny, pakiet 7 GB za doładowanie czy piąte doładowanie gratis.

Zobacz też: Darmowe plecaki od Plusa za doładowanie 50 zł!

Źródło: Biuro Prasowe Plus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x