Plush z okazji urodzin podwaja doładowania, musicie się śpieszyć!

Adrian Celej Promocje 2018-09-11

Wśród naszych czytelników dominuje opinia, że Plus raczej unika organizowania promocji i rozdawania czegoś za darmo. To się chyba jednak zmienia, ponieważ operator ten po raz kolejny organizuje promocję, w ramach której możemy zyskać duży bonus od doładowania, tym razem możemy dostać 100% więcej.

Jak skorzystać z podwojenia doładowania w Plushu?

Aby skorzystać z promocji należy doładować konto przez internet kwotą od 30 do 99 zł. Promocja obowiązuje tylko dziś, tj. 11 września, warto się pośpieszyć. Mogą skorzystać z niej wszyscy użytkownicy ofert na kartę w Plusie. Przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie usługi telekomunikacyjne, ale nie przedłuża on czasu ważności konta. Doładować możecie się np. przez stronę plus.pl/doladuj. Znajdziecie tam wszelkie potrzebne informacje oraz inne trwające promocje, takie jak pizza za pół ceny, pakiet 7 GB za doładowanie czy piąte doładowanie gratis.

Zobacz też: Darmowe plecaki od Plusa za doładowanie 50 zł!

Źródło: Biuro Prasowe Plus • Direct

  Aż się przypomina Era TakTak i ich podwójne doładowania :).

  • Adrian Celej

   Fakt, były takie promocje, sam korzystałem z TakTaka

  • mindla

   Tylko ze tam takie promocje były wyjątkowo często a tu dopiero druga bo pierwsza była 4 czerwca.
   Mimo wszystko wolę dzisiejsze oferty, rozmowy są zdecydowanie tańsze do tego masa internetu i to wszystko za 20-25 złotych.

 • marcinadd

  Korzystałem parę razy z takich promocji i teraz żałuję. Na koncie trochę się skumulowało i jestem teraz przywiązany do operatora przez jakiś czas.

  • Adrian Celej

   Hmm, ciekawe podejście…

   • mindla

    Nie ciekawe podejście tylko osobnik nie przystosowany do dzisiejszych czasów. To tak jakby ktoś kto żył 300 lat temu wrócił na dzisiejszy świat, pewnie szybko by zginął porażony prądem lub w wypadku samochodowym.

  • mindla

   W plusie to na pewno kilka razy nie korzystales bo to dopiero druga taka promocja.

   • marcinadd

    Niekoniecznie chodziło mi o promocji 100% więcej przy doladowaniu. Kiedyś były także inne promocje przy doladowaniu. Przypominam sobie np promocję 30%.x