Nasi czytelnicy często wspominają, że Plus nie organizuje wartych uwagi promocji i nie rozdaje nic za darmo jak Orange. Tym razem to się zmieniło, a prezent jest materialny i warty więcej niż pakiet 4 GB.

Jak otrzymać darmowy plecak od Plusa?

Plus plecak Semi Line

Plus w ramach promocji rozdaje za darmo plecaki Semi Line. Nie jest to żaden konkurs, a warunki promocji są bardzo proste do spełniania. Na początek musimy wysłać darmową wiadomość o treści „PLECAK” po numer 80950. Następnie doładowujemy konto przez internet kwotą co najmniej 50 zł, dla pewności polecam robić to przez stronę Plusa. Nieco później powinniśmy otrzymać SMS z kodem, który należy wpisać na stronie plecakzadoladowanie.pl. Tam zostaniemy już pokierowani krok po kroku. Nie płacimy nic ani za plecak, ani za wysyłkę. Na jeden numer telefonu przypada jeden plecak. Promocja trwa od dziś do 31 października lub wyczerpania zapasów.

Zobacz też: Play właśnie opatentował… fioletowy kolor

Czy warto?

Trzeba przyznać, że operatorzy rzadko dają w prezencie nagrody rzeczowe za takie błahostki jak doładowanie. Nie da się ukryć, że omawiany plecak będzie raczej niskiej jakości, Plus musiał je zdobyć w naprawdę niskiej cenie, aby cała akcja się opłaciła. Mimo wszystko z uwagi na to, że niedługo kończą się wakacje, dodatkowy darmowy plecak zawsze może się przydać.

Źródło: Biuro Prasowe Plus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.