Orange sieć

1 GB od Orange za bramkę w meczu Belgia – Francja

Promocje

Zgodnie z tradycją Orange udostępnił pakiet 1 GB za jedną bramkę strzeloną przez Francję w meczu z Belgią.
Jeśli ktoś nie rozumie sposobu przydzielania pakietów, to już tłumaczę – pomarańczowy operator kibicuje tym państwom, w których dostępne są ich usługi.

Jak skorzystać z darmowej paczki internetu?

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Aby odebrać pakiet należy wysłać SMS-a o treści „FINAL” pod numer 233. Koszt wiadomości to 20 groszy, może być darmowa jeśli posiadamy dodatkowy pakiet z SMS-ami. Internet możemy aktywować w ciągu 24 godzin od czasu publikacji informacji przez Orange, czyli do 22:03 w środę 11 lipca (dziś).  Po aktywacji mamy 3 dni na wykorzystanie go, niewykorzystane środki przepadają. Warto zaznaczyć, że pakiet łączy się z pakietem 10 GB za Open’er Festival i przedłuża jego ważność. W ten sposób można wydłużyć ważność niewykorzystanych danych o dodatkowe 3 dni. Oczywiście pakietów nie możemy wykorzystać w roamingu. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Zobacz też: Orange wprowadza atrakcyjne pakiety roamingu poza UE

Możemy liczyć na jeszcze dwa pakiety – za mecz Belgii o 3 miejsce i za finał.

Regulamin promocji

Źródło: Biuro Prasowe Orange






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x