ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Orange sieć

4 GB od Orange za bramki Belgii i Francji

Autor: Adrian Celej Kategoria: Promocje

Orange tradycyjnie rozdaje darmowe paczki internetu za bramki strzelone przez wybrane państwa podczas trwających Mistrzostw Świata 2018. Tym razem gigabajty otrzymujemy za gole strzelone podczas dwóch meczy – Francja – Urugwaj i Belgia – Brazylia. Mówimy o 4 GB za bramki strzelone przez reprezentację Belgii i Francji.

Jak skorzystać z darmowej paczki internetu?

Aby odebrać pakiet należy wysłać SMS-a o treści „POLFINAL” pod numer 233. Koszt wiadomości to 20 groszy, może być darmowa jeśli posiadamy dodatkowy pakiet z SMS-ami. Internet możemy aktywować w ciągu 24 godzin od czasu publikacji informacji przez Orange, czyli do 22:16 w sobotę 7 lipca. Po aktywacji mamy 3 dni na wykorzystanie go, niewykorzystane środki przepadają. Warto zaznaczyć, że pakiet łączy się z poprzednim udostępnionym przez Orange za zwycięstwo Belgii oraz z pakietem 10 GB za Open’er Festival, który nadal można aktywować. W ten sposób można zsumować dostępny transfer, co razem da 14 GB. Oczywiście pakietów nie możemy wykorzystać w roamingu. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, jak i na kartę.

Zobacz też: Orange wprowadza atrakcyjne pakiety roamingu poza UE

Jakiś czas temu jeden z czytelników zastanawiał się, dlaczego jeden z pakietów został przyznany za porażkę pewnego kraju zamiast za zwycięstwo Rosji. Zagadka już się wyjaśniła – Orange kibicuje krajom, w których dostępne są ich usługi.

Regulamin promocji

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Sprawdź najnowsze wpisy